Zasady i warunki

Ta strona internetowa i świadczone na niej usługi są przeznaczone dla użytkowników pełnoletnich w wyniku świadczenia usług, z których można skorzystać wyłącznie poprzez złożenie formularza zamówienia, które zawiera autoryzowaną umowę między Osobą a Firmą. Jeśli jesteś osobą w podeszłym wieku, zalecamy natychmiastowe opuszczenie witryny internetowej i nieskładanie zamówienia.

Złożenie zamówienia w sposób mechaniczny potwierdza, że ​​zapoznałeś się, zrozumiałeś i zgodziłeś się mieć pewność w autoryzowanej ugodie, na którą składają się niniejsze Warunki świadczenia usług.

Korzystanie z naszej strony internetowej lub składanie zamówienia bez przeczytania i zrozumienia naszych warunków handlowych będzie prawdopodobnie całkowicie wybrane przez Ciebie, a Firma nie będzie odpowiedzialna za jakiekolwiek konsekwencje wynikające z nieznajomości klauzul tutaj wymienionych.

Zasady zwrotów

Odpowiadamy za terminowe dostarczenie Produktu i zgodnie z potrzebami Klienta wskazanymi w Zamówieniu. W przypadku naruszenia któregokolwiek ze zobowiązań Klienta, Konsument ma prawo do częściowego lub pełnego zwrotu kosztów zgodnie z naszą Polityką MoneyBackAssure.

Poufność

Jesteśmy zarejestrowani zgodnie z ustawą o ochronie informacji z 1998 r., w związku z czym wszelkie informacje dotyczące Klienta i jego odpowiednich Danych kupujących mogą zostać przekazane osobom trzecim. Niemniej jednak, dane Konsumentów są uważane za poufne i nie zostaną ujawnione żadnym osobom trzecim, innym niż [nasi producenci / dostawcy i], jeśli jest to wymagane przez prawo odpowiednim organom. Kupujący mają prawo zażądać wglądu i kopii wszystkich przechowywanych przez nas Danych kupujących, pod warunkiem, że otrzymamy niedrogie informacje o takiej prośbie. Kupujący są proszeni o zachowanie kopii wszelkiej literatury wydanej w związku z dostępnością naszych firm. W stosownych przypadkach przekazujemy Klientowi dopuszczalne pisemne informacje, ulotki lub kopie akt w ramach uzgodnionej umowy, z korzyścią dla każdej ze stron. Nie zamierzamy sprzedawać, udostępniać ani dzierżawić twoich prywatnych informacji żadnemu trzeciemu zgromadzeniu społecznościowemu ani używać twojego adresu e-mail do niechcianej poczty. Wszelkie wiadomości e-mail wysyłane przez tę Firmę będą wyłącznie w związku z dostawą uzgodnionych usług i towarów.

Zasady anulowania

W następujących dwóch przypadkach Firma ma wszelkie prawa do anulowania zamówienia bez wysyłania powiadomienia do Kupującego.

  • W przypadku, gdy klient celowo lub nieumyślnie naruszył którykolwiek lub wszystkie warunki i sytuacje LUB
  • W przypadku, gdy Konsument zostanie uznany za winnego oszustwa lub oszustwa.

Prawdopodobnie żadne odszkodowanie nie zostanie przyznane Klientowi w ramach wyżej wymienionych warunków.

W przypadku, gdy Kupujący chce anulować zamówienie, jest proszony o zrobienie tego w ciągu godziny od złożenia zamówienia, w związku z czym jest to czas potrzebny zwykle na realizację zamówienia i powierzenie zadania autorowi. Wnioski o anulowanie złożone po wyżej wymienionym okresie będą podlegały potrąceniu płatności za przetwarzanie zamówienia.

Zasady zwrotów

W przypadku, gdy Konsument nie skorzystał z bezpłatnych poprawek w celu usunięcia błędów i roszczeń o zwrot pieniędzy, jego prośba może zostać odrzucona. W przypadku, gdy Konsument skorzystał z bezpłatnej usługi weryfikacji, ale nie jest zadowolony ze standardu papieru, będzie mógł złożyć wniosek o zwrot płatności.

Poniżej przedstawiono dwie sytuacje, w których firma nie rozpatruje wniosków o zwrot pieniędzy.

Drobne błędy w opisie

  • niewielkie opóźnienie w realizacji zamówienia

W przypadku, gdy dostarczony esej nie spełnia oczekiwań kupującego nawet po wielu zestawach poprawek, Klientowi przysługuje pełny zwrot pieniędzy.

Jeśli możesz zostać omyłkowo obciążony dwukrotnie lub zostanie potrącona dalsza kwota, radzimy zgłosić problem bezpośrednio naszym pracownikom pomocy klienta, a my zapewniamy, że błędnie pobrana ilość zostanie zwrócona na Twoje konto tak szybko jako osiągalne.

Wykorzystanie witryny:

Poniższa lista wiedzy jest automatycznie pobierana i zapisywana na naszych serwerach sieciowych za każdym razem, gdy ktoś korzysta z naszej witryny internetowej:

  • adres IP
  • System operacyjny i wersja
  • przeglądarka internetowa i wersja
  • data i godzina dostępu
  • Lokalizacja (obszar, kraj, stan, miasto)
  • Średni czas trwania
  • Średnie odwiedziny na stronach

Dane te są zbierane za pomocą plików cookie przeglądarki użytkownika w celu określenia sposobu korzystania ze Strony internetowej z Klientami i zapewnienia im płynnego surfowania po Internecie. Jeśli nie chcesz, abyśmy pobierała takie podstawowe informacje, możesz zostać poproszony o wyłączenie plików cookie przeglądarki b

Zasady dotyczące plagiatu

Ponieważ obecnie zatrudniamy doświadczonych pisarzy edukacyjnych i specjalistów z różnych dziedzin, prawdopodobieństwo, że nasz artykuł zawiera plagiat, jest niewielkie lub wcale. Niemniej jednak, dla zadowolenia naszych klientów, przeprowadzamy ostateczny zapis za pomocą niezawodnego narzędzia do sprawdzania plagiatu, takiego jak Turnitin, a raport o plagiacie jest również wysyłany wraz z artykułem.

Prywatność

Szanujemy Twoją prywatność oraz wykorzystanie i ochronę Twoich prywatnych informacji. Zapoznaj się z naszym Ochrona prywatności, aby uzyskać niezbędne informacje i ujawnienia związane z gromadzeniem i wykorzystywaniem Twoich danych osobowych.

Powiadomienie o zmianach

Firma zastrzega sobie prawo do okresowego zmieniania takich sytuacji, ponieważ uzna to za stosowne, a dalsze korzystanie z pozycjonowania będzie oznaczać akceptację wszelkich zmian w tych frazach. Jeśli nastąpią jakiekolwiek zmiany w naszym zakresie ochrony prywatności, poinformujemy, że zmiany te zostały wprowadzone na naszej stronie zamieszkania i na różnych kluczowych stronach w naszej witrynie. W przypadku jakichkolwiek zmian w sposobie korzystania z naszych klientów witryny ‟Informacje umożliwiające identyfikację osoby, powiadomienie pocztą elektroniczną lub pocztą zostanie wysłane do osób, których dotyczy ta transformacja. Wszelkie zmiany w naszej polityce prywatności zostaną opublikowane w naszej witrynie internetowej 30 dni przed wprowadzeniem tych zmian. Następnie zaleca się codzienne powtarzanie tego stwierdzenia

Niniejsze warunki i okoliczności stanowią część Umowy między Kupującym a nami. Uzyskanie dostępu do tej witryny internetowej i / lub przedsiębiorstwa będącego przedmiotem rezerwacji lub Umowy oznacza zrozumienie, zgodę i akceptację informacji o wyłączeniu odpowiedzialności oraz wszystkich wyrażeń i okoliczności w nim zawartych. Twoje ustawowe prawa klienta pozostają nienaruszone.