Jak zrealizować punkty karty debetowej HDFC – szczegóły

17 lutego 2021

W dzisiejszych czasach konsumenci powszechnie używają kart debetowych zamiast gotówki i czeków, ponieważ są one wygodne i łatwe w użyciu. Podobnie, bankowe karty debetowe HDFC są jedną z najczęściej używanych kart debetowych spośród wszystkich kart debetowych dostępnych na rynku. Karta debetowa HDFC Bank oferuje wiele korzyści i zawiera nowe funkcje. Oferuje nagrody w pięciu kategoriach, aby zaspokoić Twoje codzienne potrzeby. System nagród umożliwia zdobycie do 2000 punktów premiowych w ciągu miesiąca. W tym artykule poprowadzimy Cię, jak łatwo wymienić punkty karty debetowej HDFC i jakie są różne korzyści, które oferuje karta debetowa HDFC.

Jak zrealizować punkty kart debetowych HDFC

Aby wymienić punkty karty debetowej HDFC, musisz mieć swoje konto bankowe HDFC Net . Procedura jest prosta i łatwa w użyciu. Procedura wymiany punktów karty debetowej HDFC krok po kroku jest następująca:

Zaloguj się do portalu HDFC Net Banking przy użyciu swoich danych logowania.

Kliknij kartę Karty w górnym rzędzie.

Następnie kliknij zakładkę „ Zapytanie w sekcji wyboru karty debetowej, tuż pod sekcją karty kredytowej.

Kliknij Zapytanie o zwrot gotówki i wykup.

Wybierz numer konta, na które chcesz wymienić punkty.

Zasadniczo istnieją dwa rodzaje zwrotu gotówki. Jeden to promocyjny zwrot gotówki na karcie debetowej, który nie ma wymaganego limitu wykorzystania. Tak więc wymieniasz każdy pojedynczy punkt, podczas gdy zwrot gotówki w wysokości 1,0% na wydatki wymaga zgromadzenia minimum 250 punktów, aby wymienić je na Twoje konto. Każdy punkt jest równy Re 1 / -.

Jak sprawdzić punkty premiowe karty debetowej HDFC

Aby zdobyć punkty, jest to całkiem proste. Za każdym razem, gdy korzystasz z karty debetowej HDFC Bank Rewards u któregokolwiek z partnerów partnerskich, możesz skorzystać nawet z 5% oszczędności. Każdego miesiąca możesz zebrać do 2000 punktów premiowych kart debetowych HDFC. Te punkty premiowe można zdobyć z codziennych wydatków, gdy Twoja karta jest w dużych markach. Marki, które nawiązały współpracę z HDFC Bank to: Big Bazaar ( sklep spożywczy ), BPCL ( paliwo ), Snapdeal ( zakupy online ), Pay Zapp ( wszystkie płatności są możliwe za pośrednictwem tej jednej aplikacji ), IRCTC ( kolej ), Apollo Pharmacy ( Apteka ), Smart Buy ( zakupy online ).

Cechy i zalety karty debetowej HDFC Bank Rewards

Karta debetowa HDFC Bank oferuje mnóstwo korzyści i funkcji w różnych kategoriach. Przyjrzyjmy się temu szczegółowo.

Program punktów premiowych – możesz skorzystać z 5% oszczędności, jeśli korzystasz z karty debetowej HDFC Bank Rewards w którejkolwiek z marek partnerskich. Każdego miesiąca możesz zebrać do 2000 punktów za karty debetowe HDFC.

Możesz zdobywać punkty premiowe za codzienne wydatki, przesuwając kartę w większych sklepach firmowych. Niektóre z nich to Big Bazaar, BPCL, IRCTC itp.

Klienci otrzymują również ekskluzywne oferty apteki Apollo ( rabaty dla handlowców ), a kupony powitalne oferowane są w serwisie eBay.in

Karta debetowa zawiera ubezpieczenie na wypadek nieszczęśliwych wypadków o wartości 5 Rs za wypadki na drogach / samolotach / kolejach . Aby ochrona NNW była aktywna, użytkownik musi użyć karty debetowej co najmniej raz na 30 dni.

Ponadto, jeśli Twoje międzynarodowe bilety lotnicze zostały zarezerwowane za pomocą karty debetowej HDFC Bank Rewards, masz prawo do międzynarodowego ubezpieczenia lotniczego o wartości Rs 25 Lakhs.

Jeśli na karcie debetowej znajdują się jakiekolwiek oszukańcze transakcje, obejmuje to ubezpieczenie zerowej odpowiedzialności do Rs 1 Lakh . Jest ważna tylko wtedy, gdy transakcja miała miejsce w Punkcie Sprzedaży. Przynajmniej jedna transakcja zakupu powinna zostać dokonana na karcie w ciągu 30 dni przed datą zdarzenia.

HDFC Bank oferuje również Zerową Dopłatę Paliwową, co oznacza, że ​​oszczędzasz podczas tankowania paliwa i płacisz kartą debetową HDFC Bank Reward.

Karta debetowa HDFC Bank zapewnia wysokie limity wydatków i wypłat, co oznacza, że ​​możesz cieszyć się zakupami krajowymi z limitem Rs 3,35 Lakhs . Krajowa wypłata gotówkowa dla tej karty wynosi 50 000 Rs / –

Tym samym karta debetowa HDFC Bank posiada innowacyjne funkcje, dzięki którym życie klienta jest wygodniejsze i superkomfortowe. Punkty karty bankowej HDFC można łatwo wymienić, aby dokonać zakupu w różnych sektorach.