Dlaczego i jak sprzedawać nieruchomości należące do banków hurtowych (REO)

Category: Będziesz Mógł
17 lutego 2021

Banki zrzucają na rynek nieruchomości REO, które stworzyły ogromną ilość zapasów. To działanie prowadzi do gwałtownego spadku cen mieszkań. Kupując REO bezpośrednio od MLS, możesz skorzystać z wielu niesamowitych okazji.

O wiele łatwiej jest przejść bezpośrednio do nieruchomości REO notowanych na MLS niż szukać ofert hurtowych poprzez marketing dla sprzedawców w całym mieście. Kupując bezpośrednio w banku, jest to najłatwiejszy i najbardziej efektywny sposób na znalezienie ofert hurtowych.

Niedawno umieściłem ogłoszenie na Craigslist dotyczące taniego domu, z którym miałem podpisaną umowę. Otrzymałem telefony z całego świata oraz 30 innych telefonów dziennie dotyczących tej nieruchomości. To jednocześnie media mówią, jak zły jest rynek mieszkaniowy. Ceny są tak niskie, że łowcy okazji wyszli z pracy przy drewnie. Być może budowniczy domu może mieć trudności ze sprzedażą pojedynczych nowych konstrukcji, ponieważ jest to rynek kupujących. Każdy, kto ma gotówkę, wie, że nadszedł czas na zakup. Dlatego dobrze jest być hurtownikiem.

Jako hurtownik składasz umowę na nieruchomość REO, a po zaakceptowaniu przez bank Twojej oferty możesz ją „dostarczyć inwestorowi gotówkowemu. Tak, wiem, że inwestorzy gotówkowi sami patrzą na MLS. Kluczem jest pokonanie ich do tego. Jeśli uda ci się dostrzec dużo i podpisać kontrakt, zanim oni to zrobią… wygrywasz. Inwestor gotówkowy będzie musiał go od Ciebie kupić.

Wielu inwestorów gotówkowych, którzy kupują teraz, to właściciele nieruchomości na wynajem. Właściciele również chcą kupować nieruchomości po niskich cenach. Dlatego istnieje tak zaciekła konkurencja, aby znaleźć te oferty REO. Kluczem do sukcesu jest to, kto może złożyć ofertę i najpierw uzyskać jej akceptację przez bank. Ktokolwiek ma zaakceptowaną ofertę jako pierwszy, może następnie odsprzedać ją z zyskiem.

Jest wielu inwestorów gotówkowych, którzy szukają ofert, które po wysłaniu wiadomości e-mail do listy kupujących są zwykle sprzedawane w mniej niż 48 godzin. Widzę, że oferty wielu nieruchomości znacznie przewyższają ceny katalogowe. Jednocześnie banki stają się mądrzejsze i zdają sobie sprawę, że nie opłaca im zrzucanie dużej ilości zapasów na rynek. Zaczynają teraz wolniej uwalniać swoje zapasy, aby zmienić proporcje podaży i popytu. To najlepszy czas w historii, aby rozpocząć działalność jako inwestor lub hurtownik nieruchomości.

Co jest potrzebne do złożenia oferty.
 • Pismo potwierdzające fundusze POF)
 • Kasjerzy czekają na wpłatę pieniędzy ErnestaUmowa kupna-sprzedażyOmówimy teraz te 3 rzeczy.

  List potwierdzający fundusze

  Jeśli masz gotówkę, możesz wydrukować wyciąg z rachunku bankowego potwierdzający, że masz gotówkę na zakup domu. Jeśli nie masz gotówki, musisz znaleźć kogoś, kto ma gotówkę. Możesz poprosić prywatnego inwestora lub członka rodziny o przekazanie Ci listu potwierdzającego przekazanie pieniędzy. Inną opcją jest uzyskanie listu potwierdzającego fundusze od firmy finansującej transakcje, takiej jak Best Transactional Funding

  Kasjerzy czekają na depozyt

  Aby złożyć umowę kupna nieruchomości będącej własnością banku, będziesz potrzebować depozytu w wysokości co najmniej 1000 USD.

  Umowa kupna

  Banki nie pozwalają na przypisywanie kontraktów. Oznacza to, że nie możesz po prostu umieścić słowa „i lub przypisuje obok swojego nazwiska i użyć formularza cesji umowy. Będziesz musiał kupić nieruchomość na swoje nazwisko, nazwę firmy lub w funduszu powierniczym. Fundusze powiernicze mogą działać lub nie, w zależności od tego, co o nich myśli bank. Nie chcą widzieć, jak zarabiasz na ich majątku

  1) Możesz także kupić w LLC, która daje więcej opcji. Będziesz mógł przypisać udział w członkostwie w LLC na kupującego gotówką

  2) Kupując w Land Trust, możesz przypisać odsetki. Fundusze powiernicze można założyć bezpłatnie i można łatwo zmienić korzystne interesy, co czyni je idealnymi do sprzedaży hurtowej. Jednak niektóre banki zaczynają zdawać sobie sprawę, że wielu hurtowników korzysta z funduszy powierniczych i nie podoba im się, że będziesz zarabiać na ich trudnych transakcjach. I f masz zamiar użyć zaufanie wyładowywania następujących sposób zrobiłbym to

  a) Nazwą kupującego powinno być Twoje nazwisko jako powiernika. Na przykład, jeśli nazywasz się „Mark Wholesaler, nazwa kupującego na umowie powinna brzmieć Mark Wholesaler as Trustee lub Mark Wholesaler Trustee.

  b) Wpłać tylko 1000 $ depozytu. Nigdy nie odkładaj więcej niż to. Jesteś odpowiedzialny za anulowanie umowy i odzyskanie depozytu przed końcem okresu wygaśnięcia. Jeśli nie anulujesz na piśmie, stracisz 1000 $!

  c) Użyj własnej firmy tytułowej i umieść ją w załączniku. Jeśli płacisz za własną polisę dotyczącą tytułu własności, bank nie powinien sprzeciwiać się korzystaniu z własnej firmy tytułowej. Czasami bank nie prowadzi odpowiednich badań i pomija zastawy. Korzystając z własnej firmy, będą bardziej skrupulatni. Dobrze jest napisać w załączniku, że będziesz zamykał się z własną firmą tytułową i będziesz płacić za własną politykę dotyczącą tytułu.

  d) Powinieneś dać sobie 14-dniowy okres kontroli. Potrzebujesz tego czasu, aby wprowadzić na rynek i spróbować znaleźć kupca na swoją ofertę. W rzeczywistości bank często będzie Ci odpowiadał po 7 dniach i możesz być w stanie zakończyć to po 10 dniach. Jednak wiele banków zgadza się na 14-dniową kontrolę. W żadnym wypadku nie należy składać umowy bez okresu kontroli wynoszącego co najmniej 7 dni.

  Po przesłaniu umowy będziesz czekać, aż bank skontaktuje się z agentem. Bank prawdopodobnie odrzuci twoją ofertę. Na przykład, jeśli dom jest wyceniony na 60 000 $, a Ty oferujesz 50 000 $, mogą one zapłacić 88 000 $. Następnie powinieneś przeciwdziałać im, aż osiągniesz maksymalną cenę ofertową, po której nie zgadzasz się na podwyższenie. Najwyższa, jaką pójdziesz, nazywana jest „najwyższą i najlepszą ofertą, o którą poprosi bank, jeśli jest wielu oferentów.

  Gdy bank zaakceptuje Twoją cenę i podpisze umowę, masz umowę i ją zrealizujesz. Zacząłbym teraz wprowadzać na rynek, gdybyś jeszcze tego nie zrobił dla swojego kupującego.