Credit Karma

Category: Credit Karma
17 lutego 2021

Ulepszony profil

Wypróbuj ulepszony profil bezpłatnie przez miesiąc

Poznaj wiele korzyści z posiadania profilu marki premium w Glassdoor, takich jak zwiększony wpływ i zaawansowane analizy.

Zmiany nie zostaną zapisane, dopóki nie zarejestrujesz się w celu uzyskania subskrypcji profilu rozszerzonego.

Credit Karma Overview

Zakłócenie branży finansowej nie jest łatwym zadaniem. Dzięki temu wiemy, że warto to robić. Nasze podstawowe wartości, takie jak pomoc, własność, postęp i empatia, kierują naszą pracą i naszymi relacjami.

Wspieranie postępu finansowego dla wszystkich to wielka misja, która wymaga ludzi z pasją, którzy starają się zmieniać świat. Sprawdź nasze oferty pracy: https://www.creditkarma.com/careers.

* Usługi bankowe świadczone przez MVB Bank, Inc., członek FDIC >Credit Karma koncentruje się na wspieraniu postępu finansowego dla ponad 100 milionów członków w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wielkiej Brytanii. Chociaż jesteśmy najbardziej znani z pionierskich bezpłatnych ocen kredytowych, nasi członkowie do nas w celu uzyskania środków na realizację celów finansowych. Przeczytaj więcej

Misja:Naszą misją jest wspieranie postępu finansowego dla wszystkich.

Nagrody GlassdoorNajlepsze miejsca do pracy: 2016 r. (Nr 27)

Recenzje Credit Karma

Wspaniałe miejsce do pracy

W Credit Karma pracuję na pełny etat

Ludzie świetnie się z nimi współpracują

Praca zespołu może być trudna

Zdjęcia Credit Karma

Pracowałeś tutaj?

Wywiady Credit Karma

Doświadczenie 175 ocen

Uzyskiwanie wywiadu 181 Recenzje wywiaduTrudność 175 ocenTrudnośćRozmowa kwalifikacyjna w Credit Karma

Wywiad marketingowy

Złożyłem podanie przez skierowanie pracownika. Proces trwał 3 tygodnie. Przeprowadziłem wywiad w Credit Karma.

Miałem okazję porozmawiać z Credit Karma na stanowisko marketingowe. To firma, w której pracownicy naprawdę uosabiają misję i cele swojej firmy. Nie było osoby, z którą rozmawiałam, która wydawałaby się nieautentyczna, wszyscy byli autentyczni. Zespół rekrutacyjny był świetny pod względem szybkich odpowiedzi i komunikacji. Proces rozmowy kwalifikacyjnej składał się z wstępnej rozmowy telefonicznej, studium przypadku, a następnie rozmowy panelowej, a więc dość standardowy proces rekrutacji (nie za krótki i niezbyt długi lub przeciągnięty jak w innych miejscach).

Ten wywiad był jednym z najlepszych wywiadów, jakie odbyłem w tym roku, szczerze mówiąc, aplikowałem zarówno do dużych, jak i małych firm. Jest to firma, do której będę ponownie aplikować, ponieważ w Credit Karma jest coś wyjątkowego, czego trudno znaleźć gdzie indziej.

  • Opowiedz mi o sytuacji, gdy menedżer poprosił Cię o zrobienie czegoś, w co tak naprawdę nie wierzyłeśAktualizacje firmy

    Jak nasz CTO Ryan Graciano pomógł stworzyć technologię zapewniającą bezpłatne oceny zdolności kredytowej. „Spędziłem mnóstwo czasu na bezpieczeństwie, po prostu ustalając bardzo uparte ramy dotyczące obsługi danych i zarządzania bazami danych oraz wielu aspektów związanych z obsługą klienta zarządzania sesjami. Trudno opisać, ile z moich myśli na jawie zostało w to zaangażowanych .

    Nasz CTO Ryan Graciano opowiada o początkach Credit Karma, o tym, czego szuka u wspaniałego inżyniera, oraz o podejściu, którego używa, aby zbudować swój zespół. „Na początku dostałem dobre rady od inwestorów, którzy powiedzieli, że skup się na rzeczach, których nie lubisz robić. Dlatego najpierw zacząłem zatrudniać .