Co musisz wiedzieć o papierach wartościowych Betterment

Category: Musisz Wiedzieć
17 lutego 2021

Betterment ułatwia automatyczne inwestowanie w zdywersyfikowany portfel funduszy indeksowych o niskich opłatach. Łatwo jest również alokować oszczędności do różnych „koszyków ukierunkowanych na cele finansowe. Niezależnie od tego, czy oszczędzasz na nowy dom, nowy samochód czy wakacje, Betterment sprawia, że ​​śledzenie celów jest intuicyjne i proste.

Za intuicyjnym interfejsem Betterment składa się z dwóch podmiotów: Betterment LLC i Betterment Securities.

Betterment LLC jest doradcą inwestycyjnym zarejestrowanym w SEC. Kiedy uzyskujesz dostęp do swojego konta Betterment, platforma doradztwa i inwestycji, którą widzisz, jest obsługiwana przez Betterment LLC.

Spis treści

Czy Betterment jest brokerem-sprzedawcą?

Betterment Securities to broker-dealer, który jest depozytariuszem Twoich aktywów i wykonuje transakcje w Twoim imieniu.

Niektórzy doradcy robotów wykorzystują renomowane instytucje finansowe, takie jak Charles Schwab i Fidelity, jako depozytariuszy aktywów klientów.

Wiele firm zarządzających inwestycjami online jest klasyfikowanych jako firmy wprowadzające , co oznacza, że ​​fundusze są przekazywane innej firmie, która działa jako powiernik, a zatem wymogi kapitałowe dotyczące firmy wprowadzającej są minimalne.

Z kolei Betterment jest brokerem-dealerem będącym członkiem FINRA i działa jako własny depozytariusz.

Oznacza to, że Betterment musi spełniać surowe wymogi kapitałowe i podlega rygorystycznemu nadzorowi regulacyjnemu.

Klienci firm wprowadzających mogą współpracować zarówno z firmą, jak iz powiernikiem, podczas gdy klienci Betterment kontaktują się tylko z Betterment.

Czy moje pieniądze są bezpieczne w Betterment?

Aktywa przechowywane w Betterment są chronione przez SIPC ( Securities Investors Protection Corporation ) do kwoty 500 000 USD.

W praktyce klient posiadający aktywa w Betterment Securities może skończyć w lepszej sytuacji finansowej, niż by się spodziewał, gdyby Betterment upadł.

Na przykład klient z 1 000 000 USD niekoniecznie musiałby zarobić całe 500 000 USD przez SIPC i stracić pozostałe 500 000 USD.

W swojej historii operacyjnej SIPC rzadko musiała dokonywać dystrybucji aktywów, a gdy pojawiły się roszczenia, większość dystrybuowanych aktywów pochodziła z majątku niewypłacalnego maklera-dealera.

Tak więc, gdyby 500 000 USD zostało odzyskane z majątku niewypłacalnego maklera-dealera, a SIPC wniósł dodatkowe 500 000 USD, klient nie poniósłby żadnej straty.

A jeszcze lepsze jest to, że jeśli masz kilka kont w Betterment, wszystkie kwalifikują się do ochrony SIPC do 500 000 USD.

Zupełnie nowy raport ujawnia, jak można kupić akcje Apple za 1 dolara. Zaskakująca luka ujawniła się za darmo.

Czy mogę zaufać Betterment moimi pieniędzmi?

Betterment skupia się na dobrym robieniu jednej rzeczy: zarządzaniu pieniędzmi . A ponieważ Betterment Securities jest depozytariuszem, jego bezpieczeństwo jest większe niż w przypadku niektórych innych konkurencyjnych internetowych robotów-doradców.

Być może słyszałeś o firmach zajmujących się handlem na własność lub pożyczającymi aktywa klientów. Praktyki te należą do kategorii zwanej: mieszanie funduszy .

W Betterment fundusze nigdy nie są pomieszane, więc aktywa klientów są umieszczane na oddzielnych rachunkach, które są oddzielone od kapitału operacyjnego Betterment.

Betterment Spotlight

Ocena InvestorMint

 • 1
 • 23455 na 5 gwiazdek

  Czy Betterment jest recenzowany niezależnie?

  Jeszcze większy spokój może zapewnić wiedza, że ​​Betterment jest regularnie weryfikowany przez FINRA i SEC w celu zapewnienia spełnienia wymogów kapitałowych i prawidłowego prowadzenia dokumentacji klientów.

  Ponadto niezależni księgowi Betterment badają kondycję finansową firmy, bezpieczeństwo posiadanych aktywów klientów oraz procedury operacyjne.

  Podczas każdego z trzech audytów rocznych dokumentacja prowadzona przez Betterment musi odpowiadać dokumentom niezależnej firmy rozliczeniowej Betterment podczas każdego przeglądu.

  Wraz z boomem 5G pojawia się potencjalna szansa na 12 bilionów dolarów. 5G nie tylko będzie miało niezrównany wpływ na społeczeństwo, ale także wpłynie na opiekę zdrowotną i transport do obronności, bankowość. Nawet gotówka wpływająca do okazji jest oszałamiająca. W ciągu ostatnich trzech lat Stany Zjednoczone przeznaczyły do ​​400 milionów dolarów na 5G. Oto pięć najlepszych sposobów handlu boomem.

  Czy Betterment popełnia błędy w transakcjach?

  Jeśli przez jakiś czas przebywałeś w pobliżu bloku w świecie inwestowania, być może natknąłeś się na sytuację, w której być może transakcja nie została wypełniona, cena wypełnienia była nieprawidłowa lub pojawił się inny problem z realizacją.

  Przyjemną funkcją w Betterment jest wbudowana weryfikacja, która pozwala wychwycić wszelkie problemy, które mogą się pojawić. Sposób działania polega na tym, że uzgadnianie odbywa się najpierw między kwotami transakcji klientów i przelewami pieniężnymi a kwotami transakcji ACH, następnie z kwotami transakcji, a następnie z pozycjami i wypełnieniami.

  Sprawdzając i sprawdzając krzyżowo, Betterment szybko dostrzega nieprawidłowości, które jego zespół operacyjny może następnie rozwiązać.

  Ponieważ Betterment LLC i Betterment Securities należą do tego samego parasola, nie ryzykujesz tych samych problemów z raportowaniem (nie) dokładności, które mogą pojawić się, jeśli byłeś klientem firmy wprowadzającej, której strona trzecia działa jako powiernik Twoich funduszy , zarządza raportowaniem.

  Dlaczego Betterment?

  Chociaż Betterment jest najbardziej znany z dostarczania niedrogiego, zautomatyzowanego rozwiązania do zarządzania portfelem, klienci uzyskują inne, mniej widoczne korzyści, gdy zajrzą za zasłonę, takie jak:

  • Prowadzenie dokumentacji jest prowadzone przez Betterment, a nie przez stronę trzecią;
  • Zachowana jest duża poduszka kapitałowa ;Niezależne przeglądy są przeprowadzane przez organy regulacyjne i księgowych;Aktywa klientów nie są pomieszane ; iPriorytetem są standardy powiernicze i etyczne. >>Przejrzyj Betterment Roboadvisor

   >>Odkryj najlepsze opcje strategii handlowych: żonaty Put

   Handel nie musi być skomplikowany. W rzeczywistości połowa bitwy właśnie się pojawia (we właściwym czasie). Jeśli możesz być przy komputerze między 9: 30-10: 45 czasu EST, będziesz mieć przewagę nad tymi, którzy nie mogą w tym czasie handlować. O to właśnie chodzi w handlu emerytalnym. Chodzi o to, by być we właściwym miejscu, we właściwym czasie, z odpowiednią strategią.

   ULUBIONE INWESTYCJEPOPULARNEINNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆNAJLEPSI DORADCY ROBO
  • Kapitał osobisty
  • NajstarszyDoskonaleniePORÓWNAJ DORADCÓW ROBO
  • SoFi vs Betterment
  • Wealthfront vs BettermentLepsze wyniki a kapitał osobistyOSTATNIE OPINIE DORADCÓW ROBO
  • WealthSimple
  • BlooomM1 Finance
  • Doradcy
  • BrokerzyFirmyInwestowaniePrzejście na emeryturę
  • Kalkulatory finansowe
  • Robo-doradcySamopomocNarzędzia magazynowePodatek
  • O nas
  • KontaktWydawcyOŚWIADCZENIE: KORZYSTASZ Z PLATFORMY, USŁUG INWESTORCYJNYCH LUB MATERIAŁÓW ZBIOROWYCH WYŁĄCZNIE NA WŁASNE RYZYKO. UŻYTKOWNIK POTWIERDZA I ZGADZA SIĘ, ŻE INWESTORMUJE NIE MA ZOBOWIĄZANIA, ALE ZACHOWUJE PRAWO DO (A) MONITOROWANIA LUB PRZEGLĄDU MATERIAŁÓW UŻYTKOWNIKA; LUB (B) PRZEPROWADZAĆ WERYFIKACJĘ TOŻSAMOŚCI, KONTROLE KONTEKSTÓW LUB ZAREJESTROWANYCH OSÓB SEKSUALNYCH NA KAŻDYM CZŁONKU, W TYM, LECZ BEZ OGRANICZENIA DO INWESTORÓW PARTNERÓW I KLIENTÓW. PLATFORMA JEST DOSTARCZANA „TAK JAK JEST BEZ ŻADNEJ GWARANCJI, WYRAŹNEJ ANI DOROZUMIANEJ. BEZ OGRANICZANIA POWYŻSZEGO INWESTORMUJĄCEGO ORAZ JEGO PODMIOTÓW ZALEŻNYCH ORAZ ODPOWIEDNICH OFICERÓW, DYREKTORÓW, PRACOWNIKÓW I PRZEDSTAWICIELI WYRAŹNIE WYŁĄCZAJĄ WSZELKIE GWARANCJE PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU LUB PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU;WSZELKIE GWARANCJE WYNIKAJĄCE Z OBSŁUGI LUB KORZYSTANIA Z HANDLU; WSZELKIE GWARANCJE, OŚWIADCZENIA LUB GWARANCJE W ZWIĄZKU Z NINIEJSZĄ PLATFORMĄ LUB USŁUGAMI INWESTORCYJNYMI OFEROWANYMI NA TEJ PLATFORMIE LUB ZA jej pośrednictwem; ORAZ WSZELKIE GWARANCJE DOTYCZĄCE JAKOŚCI, PRZYDATNOŚCI, PRAWDĘ, DOKŁADNOŚCI LUB KOMPLETNOŚCI WSZELKICH INFORMACJI LUB MATERIAŁÓW ZAWARTYCH LUB PRZEDSTAWIONYCH NA TEJ PLATFORMIE, W TYM BEZ OGRANICZEŃ WSZYSTKIE MATERIAŁY ZBIORCZE. INVESTORMINT NIE UDZIELA ŻADNEJ GWARANCJI, ŻE PLATFORMA LUB USŁUGI INWESTORCYJNE SPEŁNIĄ TWOJE WYMAGANIA LUB BĘDĄ DOSTĘPNE NA NIEPRZERWANYM, BEZPIECZNYM I BEZBŁĘDNYM PODSTAWIE. INWESTORMINT NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI I NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SZKODY WYPOSAŻENIA KOMPUTEROWEGO LUB INNYCH WŁASNOŚCI W ZWIĄZKU Z DOSTĘPEM DO PLATFORMY LUB KORZYSTANIEM Z niej. INWESTORMIA NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA JAKIEKOLWIEK OBRAŻĄCE, OBRAŻĄCE,ANI NIELEGALNE POSTĘPOWANIE OSÓB TRZECICH, LUB JAKIEKOLWIEK STRATY LUB USZKODZENIA JAKIEKOLWIEK RODZAJU WYNIKAJĄCE Z WYKORZYSTANIA DANYCH, INFORMACJI, MATERIAŁÓW, SUBSTANCJI LUB MATERIAŁÓW ZBIOROWYCH WYSŁANYCH, PRZESYŁANYCH LUB UDOSTĘPNIONYCH ZA POMOCĄ PLATFORMY. ŻADNE PORADY ANI INFORMACJE, USTNE CZY PISEMNE, OTRZYMANE OD INWESTORII CZY ZA POŚREDNICTWEM PLATFORMY, NIE STANOWIĄ ŻADNEJ GWARANCJI, KTÓREJ NIE UDZIELONO WYRAŹNIE TUTAJ.

   INWESTORMENCJA MOŻE BYĆ ODPOWIEDZIALNA PRZEZ REKLAMODAWCÓW ZEWNĘTRZNYCH. DĄŻEMY JEDNAK DO OFEROWANIA NIEZALEŻNYCH BADAŃ, ANALIZ, PORÓWNAŃ I RECENZJI. WIĘCEJ INFORMACJI PROSZĘ ZOBACZYĆ NASZEGO REKLAMODAWCA.

   UŻYTKOWNIK JEST WYŁĄCZNIE ODPOWIEDZIALNY ZA WSZYSTKIE SWOJE KOMUNIKACJE I INTERAKCJE Z INNYMI UŻYTKOWNIKAMI LUB CZŁONKAMI PLATFORMY ORAZ Z INNYMI OSOBAMI, Z KTÓRYMI SIĘ KOMUNIKUJESZ LUB INTERAKCJESZ W WYNIKU KORZYSTANIA Z PLATFORMY, W TYM LECZ NIE TYLKO DO CZŁONKÓW KLIENTÓW, LUB ODBIORCY USŁUG. UŻYTKOWNIK ROZUMIE, ŻE INWESTORMUJE NIE PODEJMUJE ŻADNEJ PRÓBY WERYFIKACJI OŚWIADCZEŃ UŻYTKOWNIKÓW PLATFORMY ANI PRZEGLĄDU LUB WERYFIKACJI JAKICHKOLWIEK USŁUG INWESTORCYJNYCH. INVESTORMINT NIE SKŁADA ŻADNYCH OŚWIADCZEŃ ANI GWARANCJI DOTYCZĄCYCH POSTĘPOWANIA UŻYTKOWNIKÓW PLATFORMY ANI ICH ZGODNOŚCI Z AKTUALNYMI LUB PRZYSZŁYMI UŻYTKOWNIKAMI PLATFORMY. ZGADZASZ SIĘ PODEJMOWAĆ ROZSĄDNE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI W ODNIESIENIU DO WSZYSTKICH KOMUNIKACJI I INTERAKCJI Z INNYMI UŻYTKOWNIKAMI PLATFORMY ORAZ Z INNYMI OSOBAMI, Z KTÓRYMI SIĘ KOMUNIKUJESZ LUB W INTERAKCIE W WYNIKU UŻYWANIA PLATFORMYW SZCZEGÓLNOŚCI JEŚLI DECYDUJESZ SIĘ SPOTKAĆ OFFLINE LUB OSOBIŚCIE I ŚWIADCZENIA LUB OTRZYMANIA USŁUG INWESTORMINIOWYCH. INVESTORMINT WYRAŹNIE ZRZEKA SIĘ WSZELKIEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA JAKIEKOLWIEK DZIAŁANIE LUB ZANIEDBANIE JAKICHKOLWIEK UŻYTKOWNIKÓW LUB OSÓB TRZECICH.