Automatyczne refinansowanie

Category: Swoją Zdolność
17 lutego 2021

(Opcje oparte na Twojej zdolności kredytowej)

Refinansowanie może być doskonałą opcją dla osób, które obecnie mają pożyczkę na samochód i chcą obniżyć swoją miesięczną ratę, uzyskać lepsze oprocentowanie lub zmienić czas spłaty pożyczki. Może to być szczególnie przydatne dla osób, które miały w przeszłości problemy z kredytem i daje możliwość uzyskania korzystniejszych warunków finansowania.

 • Kup tutaj Zapłać tutaj
 • Zwróć uwagęWynajem na własnośćFinansowanie wewnętrzneCo to jest refinansowanie?Refinansowanie może być doskonałą strategią oszczędzania pieniędzy, gdy finansujesz samochód i nie otrzymałeś korzystnych warunków. Stopa procentowa, do której możesz się zakwalifikować, zależy w dużej mierze od Twojej oceny kredytowej, więc kiedy finansujesz samochód, gdy masz mniej niż idealny kredyt, prawdopodobnie otrzymałeś RRSO wyższą niż średnia.

  Na szczęście istnieje coś takiego jak refinansowanie. Kiedy refinansujesz kredyt samochodowy, oznacza to, że zastępujesz obecną pożyczkę nowszą z innymi warunkami, zwykle u innego pożyczkodawcy. Chociaż wiele osób nie zbadało tej opcji, jest to cenne narzędzie, które często może pomóc pożyczkobiorcy.

  Czy powinienem refinansować mój samochód?Refinansowanie samochodu może mieć różne skutki dla różnych pożyczkobiorców. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie aspekty zarówno bieżącej pożyczki, jak i każdej potencjalnej pożyczki refinansowanej, zanim się do niej zobowiązujesz. Mądrze byłoby upewnić się, że rozumiesz swoje motywacje, aby to zrobić, i upewnić się, że może to przynieść oczekiwany rezultat.

  Chociaż istnieje wiele powodów, dla których warto to zrobić, dwa główne powody refinansowania to obniżenie stopy procentowej lub obniżenie miesięcznej płatności. Ogólnie rzecz biorąc, sensowne jest refinansowanie kredytu samochodowego, gdy stan kredytu się poprawił, gdy spadły stopy procentowe lub sytuacja finansowa uległa zmianie, na lepsze lub na gorsze.

  W odpowiednich okolicznościach auto refinansowanie może zaoszczędzić trochę pieniędzy. A refinansowanie może być szybsze i łatwiejsze niż myślisz.

  Ocena BBB: A +na dzień 28.09.2020 Wyświetl profil firmy »

  Opcje automatycznego refinansowaniaIstnieje wiele powodów, dla których osoba może chcieć refinansować swoją pożyczkę samochodową i można osiągnąć wiele różnych rzeczy. Niektóre z najczęstszych opcji obejmują:

  Refinansowanie przy niższej stopie procentowej przy zachowaniu tych samych warunków– Możesz zachować ten sam okres pożyczki, ale zabezpieczyć niższe oprocentowanie. Może to skutkować niższą miesięczną ratą i znacznie zmniejszyć kwotę odsetek, które płacisz przez resztę okresu pożyczki.

  Refinansowanie do niższej stopy procentowej i krótszego okresu– niższa stopa procentowa może oznaczać niższą miesięczną płatność, co może doprowadzić do dodatkowego miejsca w budżecie. A może znalazłeś nową pracę lub podbiłeś się i chcesz osiągnąć to samo. Jeśli refinansujesz niższą stopę procentową i skrócisz okres pożyczki, miesięczna rata wzrośnie, ale będziesz w stanie szybciej spłacić pożyczkę, co oznacza również, że zapłacisz mniej odsetek za pozostałą część pożyczki. Należy zauważyć, że jeśli nie jesteś w stanie zabezpieczyć znacznie niższej RRSO, możesz po prostu spłacać co miesiąc więcej, aby spłacić pierwotną pożyczkę wcześniej. Proste pożyczki odsetkowe nie mają kar za ich wcześniejszą spłatę, a wtedy nie musiałbyś też zajmować się procesem refinansowania.

  Refinansowanie w celu obniżenia miesięcznej raty poprzez wydłużenie okresu kredytowania– Jeśli spowolnienie gospodarcze lub okoliczności osobiste stoją na krawędzi kłopotów finansowych, refinansowanie może pomóc Ci uwolnić trochę pieniędzy. Jeśli nie możesz nadążyć za spłatą starego samochodu lub innymi zobowiązaniami, możesz refinansować i przedłużyć okres pożyczki. Obniży to miesięczną płatność i zapewni większą elastyczność w budżecie. Może to uniemożliwić przejęcie samochodu lub pomóc uniknąć innych problemów z kredytem, ​​ale kompromis polega na tym, że spłata samochodu zajmie więcej czasu.

  Wymagania dotyczące automatycznego refinansowaniaNie ma minimalnego okresu oczekiwania, kiedy możesz refinansować kredyt samochodowy, ale są inne wymagania, które musisz spełnić:

  • Nie możesz być do góry nogami z obecną pożyczką
  • Musisz być na bieżąco z bieżącymi spłatami pożyczkiTwój samochód musi spełniać wymagania nowego pożyczkodawcy dotyczące wieku i przebieguKwota Twojej pożyczki musi mieścić się w dopuszczalnych limitach nowego pożyczkodawcyTwoja ocena kredytowa musi być dobra lub musi się poprawićOgólnie rzecz biorąc, pożyczkodawcy szukają oceny kredytowej, którą można uznać za „dobrą lub przynajmniej powyżej średniej. Jednak możliwe jest również uzyskanie zgody na refinansowanie, jeśli jesteś wystarczająco zaawansowany w procesie odbudowy kredytu.

   Na przykład ci, którzy zaciągnęli złą pożyczkę na samochód, mogą znacznie poprawić swoją zdolność kredytową w ciągu roku lub dwóch dzięki stałym, terminowym płatnościom. I chociaż ich kredyt nadal może być mniej niż doskonały po tym czasie, nadal mogą zostać zatwierdzeni do refinansowania na lepszych warunkach.

   Jak refinansować kredyt samochodowyProces refinansowania samochodu jest bardzo podobny do procesu uzyskiwania pierwotnej pożyczki samochodowej. Aby upewnić się, że proces przebiega bezproblemowo, wykonaj następujące kroki:

   Krok 1 – Przejrzyj swoje raporty kredytowe, oceny kredytowe i aktualną pożyczkę. Tak jakbyś przygotowywał się do jakiejkolwiek innej pożyczki, przed złożeniem wniosku chcesz zorientować się, gdzie jest Twój kredyt. Możesz nawet sprawdzić swoje raporty pod kątem błędów lub nieścisłości, które możesz zakwestionować i usunąć. Jeśli monitorujesz swoją zdolność kredytową, warto wiedzieć, czy Twój wynik poprawił się od czasu zaciągnięcia pierwotnej pożyczki samochodowej. Będziesz także chciał się upewnić, że z bieżącą pożyczką nie są związane żadne kary przedpłaty.

   Krok 2 – Badania.Będziesz chciał zbadać kilka różnych banków i instytucji pożyczkowych. Firmy te będą miały różne wymagania i zasady dotyczące tego, jakiego rodzaju samochodu i pożyczki chcą refinansować, więc chcesz mieć pewność, że Twoja sytuacja spełnia ich standardy. Możesz również skorzystać z kalkulatora refinansowania samochodu online, ponieważ te narzędzia mogą być bardzo pomocne.

   Krok 3 – Oceń zakupy.Większość banków i spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych oferuje bezpłatne wyceny, więc warto zapytać kilka osób, do jakiej nowej stopy procentowej możesz się kwalifikować. Porównanie kilku różnych ofert daje największą szansę na znalezienie najniższej stawki.

   Krok 4 – Wybierz pożyczkodawcę odpowiedniego dla swojej sytuacji i złóż wniosek. Ubieganie się o refinansowanie powinno być bezpłatne i zwykle można to zrobić online, abyś mógł pozostać w zaciszu własnego domu.Możesz również złożyć wniosek w kilku różnych miejscach, ponieważ wiele trudnych zapytań nie wpłynie negatywnie na twoją zdolność kredytową jeśli dokonasz zakupów według stawki w ciągu 30 dni.

   Krok 5 – Jeśli zostanie zatwierdzony, przygotuj niezbędne dokumenty.Większość pożyczkodawców będzie wymagać pewnej dokumentacji przed zakończeniem procesu. Chociaż będzie się to różnić w zależności od pożyczkodawcy, spodziewaj się, że zostaniesz poproszony o przedstawienie dowodu dochodu, dowodu zamieszkania, dokumentu tytułowego i być może więcej.

   Krok 6 – Spłata pierwotnego pożyczkodawcy.Po zatwierdzeniu musisz dowiedzieć się, czy nowy pożyczkodawca wyśle ​​czek spłaty bezpośrednio do pierwotnego pożyczkodawcy, czy do Ciebie. Po ich spłacie refinansowanie jest zakończone.

   Jeśli zostaniesz odrzucony, możesz zrobić kilka rzeczy. Możesz spróbować złożyć wniosek ponownie, wpłacając zaliczkę lub cosigner, ale najrozsądniejszym rozwiązaniem może być poświęcenie czasu i popracowanie nad poprawą zdolności kredytowej.

   Auto refinansowanie ze złym kredytemWielu pożyczkobiorców ze złym kredytem chce wiedzieć, czy będą w stanie refinansować swój kredyt samochodowy. Niestety, nie wszyscy konsumenci, którzy mają trudności z kredytem, ​​będą mogli uzyskać zgodę na refinansowanie na lepszych warunkach. Trudno to zrobić, jeśli nie podejmiesz niezbędnych kroków i nie poświęcisz czasu, aby poprawić swoją zdolność kredytową.

   Można to jednak osiągnąć, jeśli wszystkie spłaty pierwotnej pożyczki zostały dokonane terminowo i w całości przez około 18 do 36 miesięcy. Stałe doświadczenie pokaże nowemu pożyczkodawcy, że poważnie myślisz o pomyślnym zakończeniu pożyczki, więc pożyczkobiorcy, którzy są wystarczająco zaawansowani w procesie ponownego ustanowienia kredytu, mogą zostać zatwierdzeni.

   Nawet jeśli Twój kredyt jest nadal w toku, nadal można zakwalifikować się do refinansowania. Nawet niewielki spadek stóp procentowych może przynieść znaczne oszczędności w pozostałej części kredytu, dzięki czemu refinansowanie jest opłacalne.