15 najlepszych banków dla milenialsów

Category: Zwrot Gotówki
17 lutego 2021

Jeśli jesteś jak większość milenialsów, masz dość starego, tradycyjnego banku. Zamiast tego chcesz wykonywać większość operacji bankowych online lub przez telefon. Ale to nie wszystko. Chcesz, aby bank oferował porady finansowe i dostarczał informacje finansowe w czasie rzeczywistym. Może to brzmieć jak trudne zlecenie, ale tak nie jest w przypadku następujących 15 banków dla pokolenia Y:

1. Termin

Dzięki Due możesz wysyłać i otrzymywać płatności od klientów i klientów z konta eBank w ciągu zaledwie dziesięciu minut za pośrednictwem numeru telefonu lub konta e-mail. Jeśli musisz przelać środki do tradycyjnego banku, możesz to zrobić w jeden dzień.

Jeśli martwisz się o bezpieczeństwo, po prostu wiedz, że Due szyfruje wszystkie Twoje dane i są one przechowywane na bezpiecznym serwerze. Technologia płatności cyfrowych nowej generacji chroni również przed nieautoryzowanymi transakcjami.

Najlepszy ze wszystkich? Możesz wypróbować Due za darmo już dziś.

2. Gong

Chime to bank internetowy, który umożliwia przelewanie środków znajomym i opłacanie rachunków. Nie ma miesięcznych opłat, opłat za debet i jest wyposażony w kartę debetową Visa. Jednak to, co wyróżnia Chime, to automatyzacja oszczędności poprzez zaokrąglenie transakcji do najbliższego dolara i przelanie tej kwoty na konto oszczędnościowe. Udostępnia również raporty dziennego salda i transakcje w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz poprawić swoje nawyki związane z wydatkami.

3. Proste

Podobnie jak Chime, Simple skupia się na pomaganiu milenialsom oszczędzać. W rzeczywistości Simple twierdzi, że może zaoszczędzić swoim klientom 10 procent ich rocznych dochodów poprzez ustalenie celów i wizualizację sposobu wydawania pieniędzy. Umożliwia także wpłacanie czeków i przelewanie pieniędzy przez telefon zamiast odwiedzania oddziału. Jakby tego było mało, nie ma żadnych opłat.

4. Sprzymierzeniec

Ally stał się jednym z najpopularniejszych i wysoko ocenianych banków internetowych dzięki oferowaniu braku opłat za utrzymanie, wysokich oszczędności i zysków z płyt CD oraz całodobowej obsługi klienta. Ally ma również kuszącą 1,00% RRSO na koncie oszczędnościowym i 1,05% RRSO na 12-miesięcznej płycie CD.

Jeśli chodzi o bankowość, możesz ustawić bezpośrednie wpłaty, zrobić zdjęcie czeków i zdeponować je z telefonu oraz akceptować przelewy z dowolnego banku w USA. Możesz łatwo płacić rachunki dowolnemu podmiotowi, korzystając z adresu pocztowego lub konfigurując płatności cykliczne.

5. Moven

Moven to startup dla każdego, kto woli prowadzić bankowość głównie za pomocą urządzenia mobilnego. Zawiera konto czekowe i możliwość poprawy kondycji finansowej poprzez śledzenie w czasie rzeczywistym. Nie tylko śledzi Twoje konto Moven, ale także inne konta bankowe, które zostały zsynchronizowane z Twoim kontem. Nie ma żadnych opłat za debet, a także bardzo niewiele opłat za konto.

Główną wadą Moven jest to, że rozliczenie czeku zajmuje 10 dni.

6. Koło

Circle szczyci się tym, że nie jest aplikacją płatniczą, ale platformą, która zmieni globalną gospodarkę. Korzystając z technologii takiej jak blockchain, możesz łatwo, bezpiecznie i bezpłatnie przesyłać pieniądze do lub od kogokolwiek na świecie. Jak łatwo? Możesz zrobić zdjęcie swojej karty debetowej, aby natychmiast zapłacić znajomemu. Możesz nawet spersonalizować swoje wiadomości pieniężne za pomocą GIF-ów lub emotikonów.

7. Atom

Atom to pierwszy bank w Wielkiej Brytanii stworzony wyłącznie dla użytkowników telefonów komórkowych. Naprawdę atrakcyjne w Atom jest to, że klienci otrzymują własną, spersonalizowaną markę, na przykład mogą nazwać swój bank, mieć własne logo i opcję wyboru palety kolorów aplikacji.

Atom wykorzystuje dane biometryczne, rozpoznawanie twarzy i głosu do logowania się do aplikacji oraz opcję rocznego stałego oszczędzania, która pozwala zaoszczędzić 1,40 procent.

8. Synchrony Bank

Synchrony Bank nie jest typowym bankiem. Nie ma konta czekowego, więc kiedy wpłacasz środki na swoje konto, musisz albo połączyć i przelać środki z konta zewnętrznego, skonfigurować bezpośrednią wpłatę, wysłać pocztą lub przesłać czek albo wykonać przelew. Więc co sprawia, że ​​ten bank jest tak niesamowity? Synchrony Bank ma doskonałe stawki na płytach CD, rachunkach oszczędnościowych o wysokim zysku i kontach rynku pieniężnego. Na przykład RRSO na jego Wysokodochodowych Kontach Oszczędnościowych wynosi solidne 1,05 procent.

9. Bank Internetu USA

Bank of Internet USA nie ma najwyższych zysków na koncie oszczędnościowym i CD, konto czekowe może potencjalnie zarobić nawet do 1,25 procent RRSO. Inne korzyści związane z kontami czekowymi obejmują brak opłat, zdalny depozyt czekiem, zwrot gotówki za zakup i całodobową pomoc telefoniczną.

10. Pingit

Znajdująca się w Wielkiej Brytanii Pingit to aplikacja mobilna, która łączy Twój numer telefonu komórkowego z kontem bankowym, dzięki czemu możesz wysyłać lub odbierać pieniądze znajomym lub firmie w 35 krajach za pomocą kilku dotknięć telefonu. Jeśli chcesz zapłacić rachunek, kliknij kod QR na swoim miesięcznym rachunku, a aplikacja zajmie się resztą. Jeśli jesteś podatnikiem w Wielkiej Brytanii, możesz dodać Gift Aid do darowizn.

11. EverBank

Z 1,11% RRSO, konto EverBank Pledge Money Market ma jeden z najwyższych zysków z kont oszczędnościowych. Nie ma miesięcznej opłaty za utrzymanie, opłat za korzystanie z bankomatów, a EverBank zwróci dodatkowe opłaty innym bankom, jeśli saldo konta wynosi 5000 USD lub więcej. EverBank zapewnia również całodobową obsługę klienta przez telefon.

12. Pierwszy Bank Internetowy

First Internet Bank oferuje bezpłatną aplikację mobilną, zdalny depozyt czekowy oraz konkurencyjną RRSO 1,11% na rocznej płycie CD. Jednak największym plusem jest narzędzie FinanceWorks, które daje możliwość łączenia się z innymi kontami finansowymi i tworzenia budżetu. Mimo że konto czekowe jest wolne od opłat, miesięczna opłata za utrzymanie na rachunku bieżącym w wysokości 0,55% RRSO wynosi 10 USD, jeśli saldo wynosi poniżej 500 USD.

13. Bank5 Connect

Bank5 Connect to kolejna ceniona platforma bankowości internetowej dzięki funkcjom takim jak aplikacja mobilna, brak opłat miesięcznych, zdalny depozyt czekowy i czat online na żywo. Bank zwróci również opłaty za inne banki, które mogą wynosić do 15 USD za cykl wyciągu. Istnieje również program UChoose Rewards, który pomaga zdobywać punkty za każdym razem, gdy używasz karty debetowej. Punkty te można wymienić na karty podarunkowe lub pakiety wakacyjne.

14. iGOBanking

Wspierany przez prawie 80-letni Flushing Bank, iGOBank oferuje takie funkcje, jak wpłata mobilna, sprawdzanie salda i bezpłatne płacenie rachunków. Brak opłat i konkurencyjne oprocentowanie w wysokości 1,00% RRSO. Możesz dokonywać wypłat bez dodatkowych opłat w 43 000 bankomatów we wszystkich 50 stanach za pośrednictwem sieci Allpoint. Jeśli martwisz się o bezpieczeństwo, bank jest ubezpieczony przez FDIC.

15. Schwab

Nasz ostateczny wybór pochodzi od znanej firmy brokerskiej i bankowej Charles Schwab. Dzięki wysokodochodowemu sprawdzaniu inwestorów w Schwab Bank możesz korzystać z żadnych miesięcznych opłat, rabatów z dowolnego bankomatu na całym świecie, bezpłatnego opłacania rachunków, możliwości łączenia się z Apple Pay podczas dokonywania zakupów, mobilnego depozytu czekowego i jednych z najniższych opłat ETF. Aby korzystać z tych korzyści, musisz otworzyć konto maklerskie.